قوانین فوتوگالری جوان

صفحه نخست

/   قوانین ما

ممنونیم که به قوانین ما پایبندید

قوانین و مقررات 

کارفرما شخصی است که در سایت فوتوگالری جوان اقدام به خرید پکیج عکاسی یا فیلمبرداری میکند و از خدمات فوتوگالری استفاده میکند. مجری شخصی است که خدمات عکاسی یا فیلمبرداری را برای کارفرما انجام میدهد.

۱- تسویه پکیج های عکاسی و فیلمبرداری در زمان رزرو میباشد و در برخی موارد از پکیج های فیلمبرداری نحوه تسویه با توجه به توافق کارفرما و فوتوگالری جوان مشخص میشود.
۲- کارفرما میبایست تمام اطلاعات پروژه خود از جمله روز و ساعت دقیق، لوکیشن و آدرس نوشتاری دقیق، نحوه روند پروژه، وقوع اتفاقات خاص مثل سورپرایز شدن یک شخص و یا هر چیزی که به پروژه مربوط است را در اختیار فوتوگالری قرار دهد و درصورت وجود مغایرت تمام مسئولیت آن به عهده کارفرما می‌باشد.
۳- مبلغ پروژه تا هفت روز به صورت امانت نزد ما میماند و در صورت عدم رضایت کارفرما و اعلام آن تا هفت روز، تمام مبلغ عودت داده خواهد شد و در صورت پایان مهلت هفت روزه کارفرما هیچ ادعایی نمیتواند داشته باشد.
۴- در صورت کنسل شدن پروژه و یا تغییر ساعت، تاریخ و لوکیشن، کارفرما میبایست تا ۷۲ ساعت مانده به زمان پروژه، آن را به فوتوگالری اعلام کند و در صورت تاخیر در اعلام آن به فوتوگالری طبق شرایط زیر متحمل خسارت میشود.
در صورت اعلام تا ۷۲ ساعت مانده به پروژه 30 درصد به عنوان خسارت دریافت میشود.
در صورت اعلام تا ۲۴ ساعت مانده به پروژه ۶۰ درصد مبلغ پروژه به عنوان خسارت دریافت میشود.
در صورت اعلام کمتر از ۲۴ ساعت مانده به پروژه، تمام مبلغ پروژه به عنوان خسارت دریافت میشود.
۵- فوتوگالری جوان در پروژه های داخل تهران هزینه ایاب ذهاب دریافت نمیکند ولی برای پروژه های خارج از تهران، هزینه ایاب ذهاب به عهده کارفرما میباشد.
۶- رعایت تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران، حین انجام پروژه الزامی میباشد، و در صورت درخواست کارفرما برای عکاسی خلاف قوانین کشور، مجری میتواند از ادامه دادن پروژه خودداری کند.
۷- تمدید خارج از برنامه در صورتی امکان پذیر است که مجری بتواند آن زمان را در پروژه بماند و کارفرما بپذیرد که مبلغ تمدید را کامل پرداخت کند.
۸- اگر کارفرما در زمان انجام پروژه در لوکیشن حاضر نشود ،از زمانی عکاسی وی محاسبه میشود و اگر مجری با تاخیر برسد میبایست تعداد ساعت رزرو خود را بصورت کامل در لوکیشن حضور داشته باشد.
۹- اتفاقات خارج از برنامه که منجر به کنسل شدن پروژه میشود مثل فوت، تصادف، حوادث طبیعی و یا این قبیل از اتفاقات با بررسی مستندات و توافق طرفین قابل مذاکره می‌باشد.
۱۰- تمام هزینه هایی که برای انجام پروژه وجود دارد و توسط مجری یا کارفرما پیشنهاد میشود، مانند هزینه لوکیشن عکاسی، هزینه ورودی اماکن تفریحی و یا آفیش یک وسیله اضافه و .... به عهده کارفرما میباشد.
۱۱- کارفرما و مجری در صورت وجود اختلاف، حق ندارند به یکدیگر بی‌احترامی و یا تعرض کنند و در صورت مشاهده توسط مرجع قضایی پیگیری میشود.
۱۲- مجری و فوتوگالری جوان میتوانند تعدادی از عکسها و فیلمها را به عنوان نمونه کار به کارفرما درخواست اجازه انتشار دهند، کارفرما مختار است که بپذیرد و یا رد کند، در صورت پذیرش کارفرما نمیتواند هیچ ادعایی بابت انتشار عکسها و یا فیلمها را داشته باشد.
۱۳- مجری میپذیرد که محرمانگی پروژه کارفرما را حفظ کند و ارزشهای کارفرما را ارزشهای خود بداند.
۱۴- در صورت درخواست اصلاحیه برای عکسها و فیلمها، کارفرما میبایست تا ۴۸ ساعت پس از تحویل فایلهای واترمارک شده توسط فوتوگالری، درخواست خود را ثبت کند، پس از زمان مذکور فوتوگالری هیچ تعهدی بابت اصلاحیه ندارد.
۱۵- اصلاحیه عکسها و فیلمها تنها یکبار امکان پذیر است و در صورت درخواست اصلاحیه‌های بعدی هزینه آن به عهده کارفرماست.
۱۶- در پکیج های فیلمبرداری که پیش پرداخت و پس پرداخت وجود دارد، کارفرما میبایست تا ۲۰ روز پس از اعلام فوتوگالری مبنی بر آماده سازی فایلهای اولیه،تسویه را انجام دهد، پس از زمان مذکور فوتوگالری هیچ تعهدی بابت نگهداری فایلهای شما ندارد.
۱۷- کارفرما میبایست تا یک هفته پس از ارسال لینک دانلود تمام فایلهای خود را دانلود کند و پس از آن فوتوگالری هیچ تعهدی بابت نگهداری فایلها ندارد. 
۱۸- زمان رزرو شما از ساعت اعلامی و حضور مجری شروع میشود.
۱۹- در پکیج های فیلمبرداری واریز پیش پرداخت توسط کارفرما، به عنوان پذیرش قرارداد و قوانین میباشد. 
۲۰- زمان تحویل عکسها ۴ روز از زمان انجام پروژه و کلیپ، ۲۰ روز الی یک ماه از زمان انجام پروژه میباشد.
۲۱- هزینه ارسال فایلهای خام، فیلم کامل برنامه، تمام محصولات چاپی به عهده کارفرما میباشد.
۲۲- کارفرما میبایست برای رویدادهای برگزار شده در اماکنی که نیاز به مجوز دارند، یک هفته زودتر با فوتوگالری هماهنگی‌های لازم را انجام دهد.
۲۳- هماهنگی های لازم برای انجام پروژه در اماکنی به غیر از لوکیشن‌های پیشنهادی فوتوگالری، به عهده کارفرما میباشد.
۲۴- مجری میپذیرد با کارفرمای معرفی شده توسط فوتوگالری بصورت شخصی وارد همکاری نشود و در صورت مشاهده میبایست ۲۰ میلیون به عنوان خسارت به فوتوگالری پرداخت نماید.
۲۵- مجری میپذیرد مرتکب عملی نشود که نام و جایگاه فوتوگالری را نزول دهد و در صورت مشاهده میبایست تمام خسارات وارده را جبران کند.
۲۶- مجری میپذیرد هیچ کدام از فایلهای کارفرما را بدون اجازه از فوتوگالری و کارفرما منتشر نکند در غیر اینصورت میبایست تمام خسارات مادی و معنوی کارفرما و فوتوگالری را جبران نماید.
۲۷- حالت پیش‌فرض فیلمبرداری بصورت لندسکیپ میباشد و اگر قرار است کلیپ در شبکه های اجتماعی منتشر شود و نیاز است تا به صورت reel فیلمبرداری شود، کارفرما موظف است این موضوع را قبل از انجام پروژه به مجری و فوتوگالری جوان اطلاع دهد.
۲۸- در صورت داشتن موزیک درخواستی برای کلیپ، کارفرما موظف است آنرا قبل از انجام پروژه برای فوتوگالری ارسال کند و مسئولیت پاک شدن آن توسط شبکه های اجتماعی به عهده کارفرما میباشد.
۲۹- پوشش کارفرما در زمان انجام پروژه، در اماکن عمومی میبایست طبق قانون جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه باشد.
۳۰- رزرو زمان عکاسی و فیلمبرداری تنها پس از پرداخت مبلغ پروژه انجام میشود و بعد از صحبتهای طرفین و قبل از واریز، کارفرما نمیتواند نسبت به زمان اعلامی رزرو مدعی باشد.
۳۱- مجری میبایست در زمان اعلامی در لوکیشن پروژه حضور یابد و در صورت تاخیر باید تمام زمان غیبت خود را سر پروژه اضافه‌تر بماند و اگر این تاخیر موجب خسارت مادی و معنوی به کارفرما شود میبایست تمام خسارات مادی و معنوی کارفرما و فوتوگالری را جبران نماید.
۳۲- تعداد عکسهای تحویلی و زمان کلیپ‌های ذکر شده در پکیج ها بصورت میانگین میباشد و ممکن است با توجه به روند پروژه کمتر یا بیشتر شود.
۳۳- ثبت پروژه برای روز جاری در صورتی که فوتوگالری بتواند خدمات ارائه دهد شامل ۵۰ درصد هزینه بیشتر میشود.
۳۴- تمام پکیج‌های عکاسی به غیر از تبلیغاتی را میتوانید ۲۴ ساعته تحویل بگیرید که این امر شامل ۳۰درصد هزینه بیشتر نسبت به مبلغ پروژه میشود. 
۳۵- در صورت نامساعد بودن آب و هوا برای پروژه های فضای باز، در صورت توافق طرفین قبل از انجام پروژه، تاریخ پروژه بدون هزینه اضافه به یک روز دیگر موکول میشود، اما اگر کارفرما درخواست کند که مجری سر پروژه حاضر شود،در صورتی که بخاطر بارش باران و برف مجری قادر به انجام پروژه نشود ،تمام مبلغ پروژه به عنوان خسارت دریافت میشود.
۳۶- در صورتی که کارفرما عکسها و کلیپ های خود را در شبکه های اجتماعی (حتی پیج شخصی) منتشر کند ،در صورت انتشار فایلهای کارفرما، فوتوگالری جوان مسئولیتی بابت حفظ حریم شخصی فایلهای کارفرما ندارد.
۳۷- کارفرما میپذیرد که تنها تا با توافق مجری و قبل از شروع زمان عکاسی میتواند پکیج خود را به پکیج های بالاتر تغییر دهد، و در هیچ صورتی امکان تغییر به پکیج های پایینتر وجود ندارد.
۳۸- کارفرما میپذیرد که فوتوگالری در مواردی که باید عودت وجه بدهد هیچ مبلغی را به عنوان وجه نقد و یا پرداخت بانکی عودت نمیدهد و این مبلغ به عنوان اعتبار نزد فوتوگالری مانده و کارفرما میتواند از خدمات فوتوگالری جوان استفاده کند.
۳۹- مسئولیت تخریب تجهیزات مجری در روند پروژه توسط کارفرما یا افراد و شرایط وابسته به کارفرما به عهده کارفرما میباشد و فوتوگالری میتواند تمام مطالبات مجری را از کارفرما توسط مرجع قضایی مطالبه کند.
۴۰-  مسئولیت همه اقدامات کارفرما و مجری در حین زمان رزرو که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد با طرفین است و فوتوگالری هیچ تعهدی بابت این اقدامات ندارد.
۴۱- مجری در صورت عدم امکان ارائه خدمات در روز رزرو میبایست تا ۷۲ ساعت زودتر فوتوگالری را در جریان قرار دهد، در صورتی که مجری کمتر از ۷۲ ساعت مانده به پروژه اطلاع رسانی کند، میبایست مجری جایگزین و مورد تایید فوتوگالری را معرفی کند و مسئولیت هماهنگی و پرداخت هزینه مجری جایگزین، به عهده خود او میباشد.
۴۲- مجری میپذیرد که در صورت تخلف و رعایت نکردن قوانین فوتوگالری، تمام خسارات اعم از خسارات مادی و معنوی کارفرما و فوتوگالری را بصورت تمام و کمال جبران نماید.
۴۳- مجری متعهد میشود مالکیت تمام نمونه کارهای ارسالی به فوتوگالری جوان برای اوست و از نمونه کارهای متخصص دیگر استفاده نمیکند.
۴۴- مجری میپذیرد تنها نمونه کارهایی را به فوتوگالری ارسال کند که از کارفرما اجازه انتشار دارد، در غیر اینصورت تمام خسارات مادی و معنوی انتشار فایلها متوجه مجری خواهد بود و فوتوگالری هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
۴۵- مبلغ پروژه پس از رزرو نهایی نزد فوتوگالری به امانت میماند و مجری میپذیرد پس از ارسال فایلها و رضایت مشتری میتواند تمام وجه خود را تسویه کند
46- کارفرما و مجری میپذیرند که در ربات تلگرام  javanphotogallery_bot@ عضو شده و تمام مراحل پروژه خود، از ثبت اولیه تا دریافت و تایید فایلها را از طریق این ربات تلگرام جلو ببرند، لازم به ذکر است که ما این ربات را برای سهولت در کار مجری و کارفرما طراحی کرده ایم و در صورت عضو نشدن، مسئولیت بروز تداخل در روند انجام پروژه به عهده طرفین خواهد بود و فوتوگالری هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
47- کارفرما و مجری میپذیرند که پس از ثبت پروژه، تمام اطلاعات پروژه را با یکدیگر چک کنند و در صورت تداخل در جزئیات پروژه، فوتوگالری را از این موضوع آگاه کنند و در غیر این صورت تمام عواقب آن به عهده طرفین میباشد و فوتوگالری مسئولیتی در قبال آن ندارد.
48- کارفرما میپذیرد لینک نمونه کارهایی که بصورت پیامک برایش ارسال میشود را محفوظ بدارد و از انتشار آن بپرهیزد.

تخفیف اولین سفارش

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید